Загальний погляд

В Україні активно розвивається ІТ-сектор економіки і на ринок виходять нові компанії, а закордонний бізнес відкриває філії в Україні. І кожен бізнес стикається з бюрократичною перипетіями законодавства. З 2015 року ми забезпечуємо професійну допомогу для українських і міжнародних ІТ-компаній щоб забезпечити: всебічний захист від ризиків, законність і безперешкодне розвитку ІТ-компаній в Україні.

Про компанію

Компанія BIZ-ADVISER – одна з провідних компаній в Україні в секторі B2B послуг для ІТ компаній.

Фахівці нашої компанії спеціалізуються на представленні послуг виключно ІТ компаніям уже понад 10 років. Напрацьовано величезна кількість готових рішень, документів і консультацій, перевірені не тільки часом, але і контролюючими державними органами.

Місією нашої компанії є задоволення потреб наших клієнтів через надання комплексної послуги побудови оптимальної моделі роботи на території України для Вашої ІТ компанії.

Підбираємо або створюємо ту модель роботи, яка дозволить безпечно і економічно вигідно працювати на території України. При цьому дана модель буде гнучка для масштабування до будь-якого рівня.

Наша команда висококласних фахівців слід міжнародними професійними стандартами для забезпечення якісно взаємодія ІТ компаній і органів державної влади України.

Наша місія

Надання якісних юридичних та бухгалтерських послуг для ІТ-компаній в Україні. Ми забезпечуємо оперативне і точне дотримання термінів встановлені законодавством України для забезпечення стабільності і безпеки бізнесу наших клієнтів. Ми дотримуємося системного підходу і гарантуємо порядок в документообіг бізнесу клієнта із забезпеченням конфіденційності та приватності.

Ми хочемо допомагати з юридичними і бухгалтерськими питаннями щоб наші клієнти займалися бізнесом, а спілкуванням з державними органами займемося ми.

Наша команда

Леонід
ЛеонідВікторов
Керуючий партнер
Ірина
ІринаКравчук
Партнер
Пол
ПолЯкобс
Cпеціаліст з комерційного та трудового права в ЄС
Анастасія
АнастасіяКисель
Фінансовий консультант
Тетяна
ТетянаЛитовченко
Головний бухгалтер