Юридичні послуги для ІТ-компаній

Глобальна мережа і загальна діджіталізація створює простір для нових форм бізнесу в сфері ІТ-технологій. Це може бути веб-студія, онлайн ЗМІ, стартап, інтернет-магазин і т.д. Але всі компанії в незалежності від напрямку стикаються з державним апаратам, який дуже поступово реагує на нові тенденції в бізнесі. Тому для забезпечення своєї інтелектуальної власності важлива допомога юристів.

Ми має величезний досвід в супроводі компаній технологічної спрямованості, що дозволяє врахувати всі нюанси і особливості ваше бізнесу для забезпечення захисту ваших прав і зменшення правових ризиків.

Задати питання

Ми пропонуємо наступне рішення для вас

Юридичний супровід ІТ-компаній

Для ІТ-компаній потрібні особливі правові рішення для забезпечення ефективної діяльності компанії і мінімізації ризиків. Ми пропонуємо найсучасніші правові практики для забезпечення інтелектуальної власності, яка дуже важлива в таких сферах як крипто-валютні проекти, електронна комерція, SaaS сервіси, хмарні технології і т.д. За рахунок індивідуального підходу допомагаємо вирішити любий правові складності ІТ-компанії, особливо це важливо для стартапів адже «шаблонні» рішення для них не підійдуть в зв’язку унікальності їх продукту і ми знаємо як допомогти стартапу почати і дійти до інвестицій.

Ми маємо великий досвід роботи з закордонними ІТ-проектами і володіємо всією термінологією ІТ-індустрії. Ви можете бути впевненим, що ми зрозуміємо вас з «напів-слова»

Задати питання

Наші клієнти

Чому варто звернутися до нас

Завдяки досвіду в ІТ-індустрії ми створюємо для наших клієнтів максимально комфортну роботу з державними органами, контрагентами і підрядниками. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє вирішувати найскладніші ситуації гарантуючи швидке і надійне рішення задачі

Задати питання

Кращі правові практики

ІТ-індустрія цікава своїми амбіціями і поглядом в майбутнє адже саме ІТ-компанії думають, як спростити наше життя і зробити її краще шляхом інновацій. Але коли ІТ-компанії стикаються з бюрократичною машиною держави, то на це витрачатися велику кількість ресурсів для організації бізнесу так як того вимагає постійні зміни законодавства.

Саме тому ми і займаємося бухгалтерським і юридичним супроводом ІТ-компаній, ми хочемо надавати якісні юридичних та бухгалтерських послуг для ІТ-компаній в Україні щоб наші клієнти займалися бізнесом, а спілкуванням з державними органами займемося ми.

Леонід Вікторов
Засновник компанії

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Завжди раді допомогти нашим клієнтам, опишіть свою і проблему і ми з вами зв’яжемося щоб її обговорити