Відкриття ІТ-компаній в Україні

Розвиток ІТ-індустрії збільшується з кожним роком. Для швидкого і якісного розвитку компанії потрібно підготуватися ще до початку своєї діяльності, наприклад, вибрати правильну форму оподаткування для мінімізації правових ризиків, захисту своєї інтелектуальної власності, правильно оформлені договори з контрагентам і це тільки мала частина того що варто врахувати.

Тому ми надаємо послуги зі створення ІТ-компанії в Україні під ключ. Ви можете бути впевнені, що вам вдасться уникнути «підводних каменів» в бюрократичних процедурах при створенні ІТ-компанії завдяки досвіду наших фахівців.

Задати питання

Ми пропонуємо наступне рішення для вас

ІТ-компанія в Україні

ІТ-бізнес вкрай специфічний, і звичайний юрист не зрозуміє всі тонкощі і особливості цієї індустрії. Наш багаторічний досвід в цій сфері допоможе розібратися максимально ефективно в вашому питанні і врахувати всі нюанси і особливості юридичного боку бізнесу.

Завдяки цьому ми знаємо яку схему оподаткування ІТ-компанії вибрати, займемося оформленням правових відносин з контрагентами, захистом прав на інтелектуальну власність, і підготуємо специфічних договорів в сфері ІТ (NDA, SLA, MLA, SDA, SaaS).

Задати питання

Наші клієнти

Чому варто звернутися до нас

Завдяки досвіду в ІТ-індустрії ми створюємо для наших клієнтів максимально комфортну роботу з державними органами, контрагентами і підрядниками. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє вирішувати найскладніші ситуації гарантуючи швидке і надійне рішення задачі

Задати питання

Кращі правові практики

ІТ-індустрія цікава своїми амбіціями і поглядом в майбутнє адже саме ІТ-компанії думають, як спростити наше життя і зробити її краще шляхом інновацій. Але коли ІТ-компанії стикаються з бюрократичною машиною держави, то на це витрачатися велику кількість ресурсів для організації бізнесу так як того вимагає постійні зміни законодавства.

Саме тому ми і займаємося бухгалтерським і юридичним супроводом ІТ-компаній, ми хочемо надавати якісні юридичних та бухгалтерських послуг для ІТ-компаній в Україні щоб наші клієнти займалися бізнесом, а спілкуванням з державними органами займемося ми.

Леонід Вікторов
Засновник компанії

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Завжди раді допомогти нашим клієнтам, опишіть свою і проблему і ми з вами зв’яжемося щоб її обговорити