Бухгалтерія для ІТ-компаній

Часто ІТ-компанії ведуть зовнішньоекономічну діяльність, також необхідний облік нематеріальних активів, проектів, працівників компанії і т.д., що ускладнює ведення бухгалтерії для ІТ-компаній. Щоб не довелося платити штрафи за недотримання правових норм ми рекомендуємо бухгалтерський супровід для вашої ІТ-компанії.

Ми маємо досвід в ІТ-індустрії і допоможемо врахувати всі нюанси вашої компанії, мінімізувати податкові ризики, оптимізувати податкове навантаження, підготувати документи для акціонерів для отримання інвестицій, позикових капіталів або виходу компанії на зарубіжні ринки. Візьмемо на себе всі бухгалтерські питання на себе щоб ви могли безперешкодно займати інноваціями.

Задати питання

Ми пропонуємо наступне рішення для вас

Аутсорсинг бухгалтерських послуг для ІТ-компаній

Аутсорсинг бухгалтерських послуг вкрай ефективний для ІТ-компаній, вам не потрібно буде думати, де взяти бухгалтера з потрібною кваліфікацією, який зрозуміє всі особливості ІТ-бізнесу. Ми маємо багаторічний досвід по бухгалтерському супроводу ІТ-компаній, розуміємо специфіку і маємо досвід роботи з закордонним компаніями. Тому ви можете бути впевнені, що всі питання з бухгалтерією будуть виключно в правовому полі, з дотриманням всією суворістю закону. А наші пропозиції кращих правових практик допоможе вам оптимізувати податкове навантаження вашої компанії.

Задати питання

Наші клієнти

Чому варто звернутися до нас

Завдяки досвіду в ІТ-індустрії ми створюємо для наших клієнтів максимально комфортну роботу з державними органами, контрагентами і підрядниками. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє вирішувати найскладніші ситуації гарантуючи швидке і надійне рішення задачі

Задати питання

Кращі правові практики

ІТ-індустрія цікава своїми амбіціями і поглядом в майбутнє адже саме ІТ-компанії думають, як спростити наше життя і зробити її краще шляхом інновацій. Але коли ІТ-компанії стикаються з бюрократичною машиною держави, то на це витрачатися велику кількість ресурсів для організації бізнесу так як того вимагає постійні зміни законодавства.

Саме тому ми і займаємося бухгалтерським і юридичним супроводом ІТ-компаній, ми хочемо надавати якісні юридичних та бухгалтерських послуг для ІТ-компаній в Україні щоб наші клієнти займалися бізнесом, а спілкуванням з державними органами займемося ми.

Леонід Вікторов
Засновник компанії

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Завжди раді допомогти нашим клієнтам, опишіть свою і проблему і ми з вами зв’яжемося щоб її обговорити